SELENA ‘DAN ÜZÜNTÜLÜ HABER : KARDEŞİ ÖLDÜ

SELENANIN KARDEŞİ VEFAAT ETTİ VE SELENA ŞUAN ÇOK ÜZGÜN. HATTA 2 KONSERİNİ İPTAL EDİP 20 GÜN ANNESİNİN YANINDA ONA DESTEK ÇIKTI. SELENA BUNDAN 6 AY ÖNCE MEDYA ARACILIĞIYLA BİR KARDEŞİNİN OLACAĞINI DUYURMUŞTU. FAKAT ÜZÜNTÜLÜ HABER GELDİ ANNESİ DÜŞÜK YAPMIŞTI.

SELENA DUYGULARINI ŞÖYLE İFADE EDİYOR

” BEN ÇOK ÜZGÜNÜM KARDEŞİMİ KAYBETTİM. ANNEMİN YANINDA KALMALI VE ONA DESTEK VERMELİYİM. O YÜZDEN KONSERLERİMİ İPTAL ETTİM VE ANNEMİN YANINDA ONA DESTEK ÇIKACAĞIM. FAKAT ÜZÜLDÜĞÜM TEK ŞEY BENİ SEVMEYENLER ARKAMDAN KARDEŞİM HAKKINDA İYİKİ ÖLMÜŞ DEDİLER. VE BEN GERÇEKTEN ÜZÜLDÜM. BİZ BURDA BİR CANDAN SÖZ EDİYORUZ AMA BENİ SEVMEYENLERİN BÖYLE YAPMASI BENİ ÜZDÜ O CANA HAKARET EDİP ARKASINDAN KONUSTULAR.BU BENİ MUTSUZ BİRİ YAPABİLİR. AMA ŞİMDİ BENİ DAHA KÖTÜ YARALADI. BUNU SÖYLEMEK İÇİN BELKİ 2 AY BEKLESELERDİ ŞİMDİ BENİ YARALADIĞI GİBİ YARALAMAYACAKTI.

İŞTE SELENANIN ANNESİ HAMİLEYKEN

VE SELENA BU ÜZÜNTÜLÜ HABERİ DUYURURKEN

BİZDE ÇOK ÜZÜLDÜK.

Selenator hakkında

13 yaşındayım selena gomez hakkında neyin yalan neyin doğru oldugunu hangi manşetlerde hangi konular ile hangi dergilerde kısacası hayatım boyu kendimi tek adadığım şey selena gomezi görmek herkesin istediği gibi...
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

SELENA ‘DAN ÜZÜNTÜLÜ HABER : KARDEŞİ ÖLDÜ için 2 cevap

  1. belieber der ki:

    koyu bir belieber ım selena gomez i pek sevmem yine de burada mevzu bahis olan bir bebekti bazı insanların bu konu hakkında iyi olmuş gibi yorumları gerçekten ürkütücü bizim sevmediğimiz kişi selena gomez ya da onun küçük kardeşi değildi sadece justin bieber ın kız arkadaşıydı lütfen belieberler biraz daha anlayışlı olun!!

  2. selena gomez123 der ki:

    Selena GÖMEZ hayranıyım kardeşini kaybettiği için de üzüldüm Bir kaç kendini bilmezler ufacık bebeğe hakeret etmişler. Tamam Selena gomez i sevmeye bilirsiniz anlarım ama mevzu selena gomez i sevip sevmemek değil ki belieberler biraz akıllı olun!!!!

Bir Cevap Yazın